(Видео) Руските „пранкери“ двапати го измамија принцот Хари

Руските пранкери Владимир Кузњецов и Алексеј Столиаров, познати како Вован и Лексус, тврдат дека двапати успеале да го измамат принцот Хари и да разговараат преку …

(Видео) Руските „пранкери“ двапати го измамија принцот Хари Прочитај повеќе »