Популарна тиктокерка загина во сообраќајна несреќа, а возачот што го предизвикал судирот избегал од местото на несреќата

Популарна американска тиктокерка, Али Спајс, загина во сообраќајна несреќа на автопат во Флорида, а возачот кој го предизвикал сударот избегал од местото на настанот. Тажната …

Популарна тиктокерка загина во сообраќајна несреќа, а возачот што го предизвикал судирот избегал од местото на несреќата Прочитај повеќе »