Бритни ќе му плаќа 60 000 долари алиментација на поранешниот маж

Кевин Федерлајн, поранешниот маж на поп-ѕвездата Бритни Спирс, од пејачката бара месечна алиментација од 60 000 долари. Судот пред неколку години му додели целосно старателство …

Бритни ќе му плаќа 60 000 долари алиментација на поранешниот маж Прочитај повеќе »