Алина Кабаева

Љубовницата на Путин е бремена, а рускиот претседател не е среќен што ќе стане татко, тврдат британските медиуми

Британските медиуми пренесоа дека љубовницата на Путин, Алина Кабаева е бремена, а рускиот претседател не е среќен што ќе стане татко. Се шпекулира дека Путин …

Љубовницата на Путин е бремена, а рускиот претседател не е среќен што ќе стане татко, тврдат британските медиуми Прочитај повеќе »

(Фото) Љубовницата на Путин, по две години криење, се појави со бурма на раката

Tајната љубовница на рускиот претседател Владимир Путин, гимнастичарката од Узбекистан, Алина Кабаева, за првпат по две години се појави во јавност и тоа со бурма …

(Фото) Љубовницата на Путин, по две години криење, се појави со бурма на раката Прочитај повеќе »

Тајната љубоница на Путин се јави по две години, Алина Кабаева ги критикуваше судиите на Олимписките игри во Токио

Руската гимнастичарка и освојувачка на златен олимписки медал, Алина Кабаева, во јавноста позната како и мистериозната љубовница на Владимир Путин, за една руската национална телевизија …

Тајната љубоница на Путин се јави по две години, Алина Кабаева ги критикуваше судиите на Олимписките игри во Токио Прочитај повеќе »

Алина Кабаева е нетрпелива да се венча со Путин

Светските медиуми пишуваат дека долгогодишната девојка на Владимир Путин, Алина Кабајева, станува нетрпелива што се однесува до бракот со Путин. Претседателот на Русија, Владимир Путин, …

Алина Кабаева е нетрпелива да се венча со Путин Прочитај повеќе »

Scroll to Top