(Видео) Русите ја ставија Колинда во спот

Рускатa пејачка Алина Закхарова направи песна и видеоспот кои ги посвети на хрватската претседателка Колинда Грабар-Китаровиќ. „Нежно ќе се мазиме на дождот“, пее Алина, а …

(Видео) Русите ја ставија Колинда во спот Прочитај повеќе »