Пинк ќе прави пауза од музиката

Пејачката Алиша Бет Мур позната како Пинк на доделувањето на наградата Country Music Association соопшти дека приврмено ќе се повлече од музиката и нејзините настапи …

Пинк ќе прави пауза од музиката Прочитај повеќе »