(Фото) Џастин Тимберлејк ја изневери Џесика Бил

Џастин Тимберлејк ја изнверил сопругата Џесика Бил со неговата колешка Алиша Вејнрајт, во еден бар во Њу Орлеанс“, открива извор за британски „Сан“. Глумците биле …

(Фото) Џастин Тимберлејк ја изневери Џесика Бил Прочитај повеќе »