Кире Лазаров е нов тренер на Алкалоид

Најдобриот македонски ракометар, Кире Лазаров е нов тренер на ракометниот суперлигаш „Алкалоид“. Денес беше претставен на прес и рече дека му е чест што ќе …

Кире Лазаров е нов тренер на Алкалоид Прочитај повеќе »