(Фото) Повторно се собра екипата од „Ало Ало“

Глумците од култната британска комедија „Ало, Ало“ повторно се собраа, а заедничката фотографија ја споделија на „Инстаграм“. Вики Мишел позната по улогата на Мишел ја …

(Фото) Повторно се собра екипата од „Ало Ало“ Прочитај повеќе »