Исчезна убиецот на Шабан Шаулиќ

Турчинот Алсин Левент, човекот кој се сомничи дека во февруари минатата година со автомобил ги усмрти познатиот фолк-пејач Шабан Шаулиќ и неговиот клавијатурст Мирсад Кериќ, …

Исчезна убиецот на Шабан Шаулиќ Прочитај повеќе »