(Видео) Шакира ја учи ќерката на Ракитиќ на латино танц

Латино-американската пејачка Шакира, на социјалните мрежи објави видео со ќерката на фудбалерот на Барселона Иван Ракитиќ, Алтеа, како ја учи на латино танц champeta. Видеото …

(Видео) Шакира ја учи ќерката на Ракитиќ на латино танц Прочитај повеќе »