Рис Витерспун и ќерката Ава речиси како сестри близначки

Американската актерка и оскаровка Рис Витерспун (46) на социјалните мрежи сподели фотографии со нејзината ќерка Ава Филип (22). Таа има 28,2 милиони следбеници. Она што фановите …

Рис Витерспун и ќерката Ава речиси како сестри близначки Прочитај повеќе »