(Видео) Овации за Влатко Стефановски во Мелбурн

Виртуозот на гитара Влатко Стефановски вчеравечер одржа концерт во Мелбурн, со што ја почна австралиската турнеја што беше закажана пред повеќе месеци. Тој со своето …

(Видео) Овации за Влатко Стефановски во Мелбурн Прочитај повеќе »