Бака Прасе

Приведен е инфлуенсерот Бака Прасе

Јутјуберот Богдан Илиќ, попознат како Бака Праше, е приведен на информативно интервју, објави тој неговиот официјален профил на Инстаграм. Илиќ моментално се наоѓа на одделот …

Приведен е инфлуенсерот Бака Прасе Прочитај повеќе »

Бака Прасе е виновен за смртта на Кика Ѓукиќ, а силувал и малолетничка, набргу „Пинк“ ќе објави документарец за познатиот јутјубер, откри Жељко Митровиќ

Сопственикот на „Пинк“ телевизија, Жељко Митровиќ го обвини Бака Прасе дека е виновен за смртта на младата српска јутјуберка Кика Ѓукиќ. Рече дека наскоро ќе …

Бака Прасе е виновен за смртта на Кика Ѓукиќ, а силувал и малолетничка, набргу „Пинк“ ќе објави документарец за познатиот јутјубер, откри Жељко Митровиќ Прочитај повеќе »

Бака Прасе им подарува на фановите БМВ од 30.000 евра

Познатиот српски јутјубер Богдан Илиќ или познат како Бака Прасе рече дека ќе им подари на фановите автомобил вреден 30.000 евра. Бака Прасе од неодамна …

Бака Прасе им подарува на фановите БМВ од 30.000 евра Прочитај повеќе »