бик

Хороскоп за 6 јануари: Овенот ќе ужива во одлично друштво, а ракот ќе оствари профит на работа

ОВЕН Ќе уживате во доброто разбирање со околината, што ќе ви овозможи да размислувате за вашиот одмор без да се грижите за ништо. Додека размислувате …

Хороскоп за 6 јануари: Овенот ќе ужива во одлично друштво, а ракот ќе оствари профит на работа Прочитај повеќе »

Последен дневен хороскоп за 2022, јарецот ќе ужива во друштво на познати фаци, а ракот ќе нема трпение за туѓите проблеми

Овен Поминувате непотребно време организирајќи го патувањето и не сте сигурни дека може да го изведете. Не сте ги завршиле најважните работи. Проверете ги документите, …

Последен дневен хороскоп за 2022, јарецот ќе ужива во друштво на познати фаци, а ракот ќе нема трпение за туѓите проблеми Прочитај повеќе »

Хороскоп за 4 декември: За Овенот парична помош, а Лавовите да бидат внимателни кога потпишуваат договори

Овен Дневниот хороскоп ви носи неочекувани вести на полето на финансии. Доколку се појават дополнителни трошоци, нема потреба да очајувате. Прифатете ја помошта од лицата …

Хороскоп за 4 декември: За Овенот парична помош, а Лавовите да бидат внимателни кога потпишуваат договори Прочитај повеќе »

Хороскоп за 6 ноември: лавот да се контролира во врската, а рибите да избегнуваат семејни расправии

Овен Љубов: Нема причина да се крие вистината кога ќе се сретнете со саканата личност. Потребна ви е нечија наклонетост. Работа: Дејствувате динамично и на …

Хороскоп за 6 ноември: лавот да се контролира во врската, а рибите да избегнуваат семејни расправии Прочитај повеќе »

Хороскоп за 2 ноември: финансиски проблеми за Бикот и љубовни за Шкопријата

Овен  Вашата нервоза може да создаде дополнително оптеретување во деловното опкружување, па потрудете се да ја контролирате. Во љубовта со саканото лице ќе постигнете стабилност. …

Хороскоп за 2 ноември: финансиски проблеми за Бикот и љубовни за Шкопријата Прочитај повеќе »

Хороскоп за 23 октомври: Овните да ги намалат очекувањата, а близнаците ќе добијат примамливи понуди

Овен За овните хороскопот им предвидува одлични вести. Сè се одвива онака како што сте замислиле. Почестете се и отидете на пазарење. Ви годи и …

Хороскоп за 23 октомври: Овните да ги намалат очекувањата, а близнаците ќе добијат примамливи понуди Прочитај повеќе »

Хороскоп за 9 октомври, лавот да уплати лото, го чекаат многу пари, вагата ќе има многу проблеми

Овен Поминете го денот со семејството. Оставете ги обврските на страна, опуштете се, одморете се, го имате заслужено тоа. Ако неодамна сте излегле од врска, …

Хороскоп за 9 октомври, лавот да уплати лото, го чекаат многу пари, вагата ќе има многу проблеми Прочитај повеќе »

Дневен хороскоп за 17 септември: На близнаците им тече сè по план, проблеми за раковите, а за водолијата се отвора посебна шанса

Овен Дневниот хороскоп за 17 септември 2022 година ви предвидува конфликт со личност од деловното опкружување. Несогласувањата во идеите и целите ќе има големо влијание …

Дневен хороскоп за 17 септември: На близнаците им тече сè по план, проблеми за раковите, а за водолијата се отвора посебна шанса Прочитај повеќе »

Дневен хороскоп за 11 септември: Љубовни проблеми за близнаците, за јарецот е поволен ден за бизнис

Овен Не мора да се грижите за различни коментари. Секој од соработниците има право на свое мислење и деловните приоритети. Различни луѓе го привлекуваат вашето …

Дневен хороскоп за 11 септември: Љубовни проблеми за близнаците, за јарецот е поволен ден за бизнис Прочитај повеќе »

Дневен хороскоп за 10 септември: За јарците ќе има награда, за водолиите ново познанство, а лавот ќе им замери на многумина

Овен Вашиот дневен хороскоп за 10 септември 2022 година ви предвидува нова деловна соработка. Крај на работната недела ја дочкавте со пола работна сила и …

Дневен хороскоп за 10 септември: За јарците ќе има награда, за водолиите ново познанство, а лавот ќе им замери на многумина Прочитај повеќе »

Хороскоп за 9 септември: љубовни проблеми за Овенот и Бикот и финансиски за Ракот и Шкорпијата

Овен Денот не е поволен доколку се занимавате со недвижнини, продажба или изнајмување. Доколку сте во брак пред вас се кавги со саканото лице. Бик  …

Хороскоп за 9 септември: љубовни проблеми за Овенот и Бикот и финансиски за Ракот и Шкорпијата Прочитај повеќе »

(Видео) Бик влезе во банка во Израел , вработените не можеа да го извадат

Вработените во банка во централен Израел утрово биле шокирани кога бик влегол во нивната филијала. Тоа се случило во банката Леуми, а видеата објавени на социјалните …

(Видео) Бик влезе во банка во Израел , вработените не можеа да го извадат Прочитај повеќе »

Неделен хороскоп: Бикот ќе решава важно прашање, девицата ќе ги плаќа грешките од минатото, а за скопрпиите ќе има многу пари

Овен Наредната недела ќе бидете принудени да превземете драстични чекори. Успехот нема да изостане. Ќе го постигнете она што сте го посакувале. Немојте да мислите …

Неделен хороскоп: Бикот ќе решава важно прашање, девицата ќе ги плаќа грешките од минатото, а за скопрпиите ќе има многу пари Прочитај повеќе »

Хороскоп за 31 јули: За Близнаците одличен ден за бизнис, а вагата да се опушти во љубовта

Овен Нема причина некој да ве оптоварува со погрешни идеи или да го ограничи вашето деловно или општествено влијание. Не им давајте толкава моќ на …

Хороскоп за 31 јули: За Близнаците одличен ден за бизнис, а вагата да се опушти во љубовта Прочитај повеќе »

Хороскоп за 16 јули: Ракот ќе ужива во љубовта, девиците ќе заведуваат

Овен 21.3-20.4. Љубов: Љубовта од работното место ќе ве збунува. Нема лесно да се поставите во таквата ситуација. Не ви е лесно зашто немате јасно …

Хороскоп за 16 јули: Ракот ќе ужива во љубовта, девиците ќе заведуваат Прочитај повеќе »

Хороскоп за 19 јуни: Љубовни и проблеми со пари за лавот и јарецот

ОВЕН Можни се различни одложувања и промени во плановите. Можно е обновување на старата соработка. Овој период може да одбележи средба со личност која порано …

Хороскоп за 19 јуни: Љубовни и проблеми со пари за лавот и јарецот Прочитај повеќе »

Хороскоп за 18 јуни: Сè повеќе љубов за стрелците, а помалку пари за близнаците

Овен Оние кои се во брак или во сериозна врска, ќе сфатат дека денот е одлична за повторно запознавање со партнерот. Добро би ви дошло …

Хороскоп за 18 јуни: Сè повеќе љубов за стрелците, а помалку пари за близнаците Прочитај повеќе »

Хороскоп за 24 мај, Близнаците максимално да и се посветат на работата, а ракот да биде толерантен во љубовта

Овен  Љубов На некои ќе им биде жал што не се воздржаа кога требаше. Сега поправаат она што може да се среди во односот со …

Хороскоп за 24 мај, Близнаците максимално да и се посветат на работата, а ракот да биде толерантен во љубовта Прочитај повеќе »

Хороскоп за 22 мај: Овните да не избрзуваат во љубовта, а вагата да одвои време за одмор

Овен Денешната атмосфера ќе биде опуштена, а можно е да имате и повод за прослава. Големата желба за напредок ве тера да обрнувате повеќе внимание …

Хороскоп за 22 мај: Овните да не избрзуваат во љубовта, а вагата да одвои време за одмор Прочитај повеќе »

Хороскоп за 9 мај: Стрелците да почнат бизнис, а Водолиите да патуваат

Овен Знаете што треба да направите за некој да ви поверува, да бидете искрени и да му помогнете да најде работа за која е потребно …

Хороскоп за 9 мај: Стрелците да почнат бизнис, а Водолиите да патуваат Прочитај повеќе »

Scroll to Top