(ВИДЕО) Црногорскиот спортист се ожени со една од најсекси светските блогерки

Славната шведска модна блогерка, Кенза Зоуитен, се омажи за каратистот од Црна Гора, Алекс Субосиќ. Кенза која на Инстаграм ја следат околу два милиони луѓе, …

(ВИДЕО) Црногорскиот спортист се ожени со една од најсекси светските блогерки Прочитај повеќе »