Блум

Кети Пери и Орландо Блум чекаат бебе

Пејачката Кети Пери (34) наводно очекува бебе со својот долгогодишен партнер и вереник, актерот Орландо Блум (42). Американските таблоиди пишуваат дека Кети во неделата била …

Кети Пери и Орландо Блум чекаат бебе Прочитај повеќе »

Орландо Блум и Кети Пери повторно заедно

Веста дека познатиот актер Орландо Блум и пејачката Кети Пери раскинаа во март минатата година беше изненадување за многумина, но двајцата не можеа премногу долго …

Орландо Блум и Кети Пери повторно заедно Прочитај повеќе »