Брена сака нов автомобил, но Боба не ѝ дава

Српската пејачка Лепа Брена, за време на настапот на Music Week festival, за српските медиуми откри дека има желба да купи нов автомобил, но дека …

Брена сака нов автомобил, но Боба не ѝ дава Прочитај повеќе »