(Видео) Младо момче од Босна доживеа мала незгода во продавница

Британски „The Independent“ на својата Фејсбук страница објави видео од незгода која му се случило на едно момче од Босна. Како што пренесува „Дневни аваз“, …

(Видео) Младо момче од Босна доживеа мала незгода во продавница Прочитај повеќе »