Се самоуби момчето кое откри дел од педофилскиот прстен во Холивуд

Човекот кој ги обвини истакнатите холивудски филмски могул дека управува педофилски прстен, Брајан Клафлин,  загина во подземна железничка станица во Берлин. 33-годишното момче заврши на …

Се самоуби момчето кое откри дел од педофилскиот прстен во Холивуд Прочитај повеќе »