(Фото) Брендон Фрејзер непрепознатлив за новата улога

Актерот Брендој Фрејзер со улогата на Чарли во новиот филм „Кит“ од познатиот режисер Дарен Аронофски, се враќа на филмската сцена. Актерот за потребите на новата …

(Фото) Брендон Фрејзер непрепознатлив за новата улога Прочитај повеќе »