(Фото) Дарко Лазиќ доживеа тешка сообраќајна несреќа

Српскиот пејач Дарко Лазиќ утрово доживеал страшна сообраќајна несреќа во местото Брестач во Србија. Пејачот излетал од патот, а неговиот автомобил се превртел на кров. …

(Фото) Дарко Лазиќ доживеа тешка сообраќајна несреќа Прочитај повеќе »