(Фото) Бујар Османи сака телефон како на Коѕијас

Вицепремиерот задолжен за европски интеграции на Македонија, Бујар Османи, објави на „Твитер“ дека сака нов модерен паметен телефон како на својот грчки колега Коѕијас. Османи вели …

(Фото) Бујар Османи сака телефон како на Коѕијас Прочитај повеќе »