Данела Арсовска

Абе иста Гал Гадот: Данела растури на Твитер заради облеката

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска се сретнa со амбасадорот на Полска Кшиштоф Гжелчик, но, она што на сите им падна во очи беше нејзината …

Абе иста Гал Гадот: Данела растури на Твитер заради облеката Прочитај повеќе »

(Фото) Данела и Тимчо изгубија глас на трибините во Аеродром: МЗТ се врати во АБА лигата

МЗТ Скопје по четири години повторно ќе игра во елитното натпреварување АБА лигата. По синоќешната победа над Широки Брег со 75-71, клубот од Аеродром повторно …

(Фото) Данела и Тимчо изгубија глас на трибините во Аеродром: МЗТ се врати во АБА лигата Прочитај повеќе »

Scroll to Top