(Фото) На Дани срцето во петици додека синот ја вози

Рок-пејачката Дани Димитровска се пофали на социјалните мрежи со заедничка фотограифја со нејзиниот син Лазар. Двајцата се заедно во кола додека Лазар вози. Пејачката не …

(Фото) На Дани срцето во петици додека синот ја вози Прочитај повеќе »