(Фото) Елена ботоксирана во лицето!

Поп-пјачката Елена Ристеска на социјалните мрежи се пофали дека е тазе шишана. Таа беше препознатлива по долгата црна коса, а последниве неколку месеци ја носи …

(Фото) Елена ботоксирана во лицето! Прочитај повеќе »