(Видео) Јувентус криел дека Ругани има коронавирус, обвинува девојката на фудбалерот

Микела Персико, девојката на заразениот фудбалер на Јувентус Даниеле Ругани, тврди дека од клубот сакале да сокријат дека нивниот играч е заразен со коронавирус. Ругани …

(Видео) Јувентус криел дека Ругани има коронавирус, обвинува девојката на фудбалерот Прочитај повеќе »