(Видео) „Ти се извинувам Данијела, ама јас ти помагав да ја разбереш улогата“, се огласи Бранислав Лечиќ по обвинувањата дека ја силувал својата колешка

Српскиот актер Бранислав Лечиќ ѝ се обрати на јавноста, по обвинувањата на неговата колешка Данијела Штајнфелд дека ја силувал во автомобил во 2012 година. Тој …

(Видео) „Ти се извинувам Данијела, ама јас ти помагав да ја разбереш улогата“, се огласи Бранислав Лечиќ по обвинувањата дека ја силувал својата колешка Прочитај повеќе »