По 10 години брак, се разведува Огњен Амиџиќ

Водителот Огњен Амиџиќ и топ моделот Данијела Димитровска се обратија до јавноста со објава дека се разведуваат. Иако делуваа како хармоничен пар, без кавги и …

По 10 години брак, се разведува Огњен Амиџиќ Прочитај повеќе »