Данило Брестовац

Данило Брестовац е нов тренер на „Металург“

Данило Брестовац, актуелниот селектор на младата ракометна репрезентација на Македонија, потпиша тригодишен договор со „Металург“. Со ова тимот од Автокоманда стави крај на ерата на …

Данило Брестовац е нов тренер на „Металург“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top