(Фото) Руска Инстаграм ѕвезда го украси „Ламбурџинито“ со сваровски кристали

Руската Инстаграм ѕвезда Дариа Радионова го украсила своето „Ламбурџини“ вредно 270.000 фунти, со милиони вредни „Сваровски“ кристали, пренесува „Дејли Мејл“. Црната супер кола како што …

(Фото) Руска Инстаграм ѕвезда го украси „Ламбурџинито“ со сваровски кристали Прочитај повеќе »