дарко глишиќ

(Видео) Фудбалерот Дарко Глишиќ стана модел

Фудбалерот Дарко Глишиќ сними реклама за моден бренд за машка облека. Тој и претходно работел како модел, снимал модни едиторијали, а за „Репортер“ откри дека …

(Видео) Фудбалерот Дарко Глишиќ стана модел Прочитај повеќе »

Бифтек во сос од зелен бибер по рецепт на Дарко Глишиќ

Фудбалерот на „Вардар“ Дарко Глишиќ готви често. Најчесто готви јадења од месо или риба што се дополнети со многу зеленчук или со егзотични сосови што …

Бифтек во сос од зелен бибер по рецепт на Дарко Глишиќ Прочитај повеќе »

Scroll to Top