Кантри пејач се застрелал за време на снимање на спот

Кантри пејачот Џастин Картер, загинал за време на снимањето на својот нов спот во Тексас. Неговиот тим се огласил на социјалните мрежи и напишал дека …

Кантри пејач се застрелал за време на снимање на спот Прочитај повеќе »