Џастин Теро

Џенифер Анистон се смирила со Бред Пит, само за да го направи Џастин Теро љубоморен

Џенифер Анистон се смирила со Бред Пит само за да го направи љубоморен нејзиниот поранешен сопруг Џастин Теро, пренесуваат светските медиуми. Тие пренесуваат дека глумицата …

Џенифер Анистон се смирила со Бред Пит, само за да го направи Џастин Теро љубоморен Прочитај повеќе »

Џастин ја изневерил Џенифер Анистон со Наоми Вотс?

Многумина ги изненади веста дека Џенифер Анистон и Џастин Теро се разведуваат по две и пол години брак, а како бомба одекна информацијата дека за …

Џастин ја изневерил Џенифер Анистон со Наоми Вотс? Прочитај повеќе »

(Фото) Ѕирнете во вилата на Џенифер Анистон, вредна 21 милион долари

Џенифер Анистон за прв пат ги отвори фратите за фотографирање на својот дом во Бел Ер. Славната актерка ја купила вилата пред полни седум години, …

(Фото) Ѕирнете во вилата на Џенифер Анистон, вредна 21 милион долари Прочитај повеќе »

Scroll to Top