Џенифер Анистон се смирила со Бред Пит, само за да го направи Џастин Теро љубоморен

By

Џенифер Анистон се смирила со Бред Пит само за да го направи љубоморен нејзиниот поранешен сопруг Џастин Теро, пренесуваат светските медиуми.

Тие пренесуваат дека глумицата и го шпионирала својот поранешен сопруг Џастин, со цел да ги дознае сите детали од неговиот приватен живот.

За потсетување, Анистон по пропаднатиот брак со Бред, својата среќа се обиде да ја најде со три години помладиот глумец Џастин Теро. Но, двојката, по 2,5 години, одлучи да се разведе.

 

Ќе ви се допадне