Џастин Теру

(Фото) Џенифер Анистон на вечера со бившиот сопруг Џастин Теру во Њујорк

Глумицата Џенифер Анистон и Џастин Теру беа заедно на вечера во ресторан во Њујорк. Вчераа со глумицата Аманда Анка и Џејсон Бејтман, со кого често …

(Фото) Џенифер Анистон на вечера со бившиот сопруг Џастин Теру во Њујорк Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон: Не сум оштетена стока

Актерката Џенифер Анистон во своето неодамнешно интервју за медиумите се осврна на шпекулациите што со години кружат за неа. 49-годишната холивудска актерка даде искрено интервју …

Џенифер Анистон: Не сум оштетена стока Прочитај повеќе »

Scroll to Top