За пет дена починаа двајца актери од „Беверли Хилс“, Холивуд се збогува од Џед Ален

Актерот Џед Ален еден од најпознатите по улогите во сериите Days Of Our Lives и Santa Barbara почина вчера на 85 годишна возраст. Тажната вест …

За пет дена починаа двајца актери од „Беверли Хилс“, Холивуд се збогува од Џед Ален Прочитај повеќе »