Џеј Лено

(Фото) Џеј Лено скокна пред својата „корвета“ за да спречи судир среде снимање

Популарниот американски водител Џеј Лено неделава спречил да дојде до судир на снимањето на најновата епизода на неговото ток-шоу „Гаражата на Џеј Лено“ во Малибу. …

(Фото) Џеј Лено скокна пред својата „корвета“ за да спречи судир среде снимање Прочитај повеќе »

(Видео) Шварценегер со тенк уништи луксузна лимузина

Арнолд Шварценегер за потребите на емисијата Garage Thursday на водителот Џеј Лено, со својот тенк М-47 Patton од 1951 година мина преку луксузна лимузина. Арнолд …

(Видео) Шварценегер со тенк уништи луксузна лимузина Прочитај повеќе »

Scroll to Top