Фановите ја нападнаа ќерката на Еклстоун затоа што моли за донации

Ќерката на Берни Еклстоун, Тамара и нејзиниот сопруг Џеј Рутланд, за време на гостувањето во емисијата This Morning ги повикаа гледачите да донираат пари за …

Фановите ја нападнаа ќерката на Еклстоун затоа што моли за донации Прочитај повеќе »