Тинејџер почина поради опасен предизвик кој се шири на Тик ток

Тринаесетгодишниот Џејкоб Стивенс од Охајо, САД, починал од предозирање со лекови за алергија без рецепт, додека се обидувал да изведе опасен предизвик кој се шири …

Тинејџер почина поради опасен предизвик кој се шири на Тик ток Прочитај повеќе »