Џејми Дорнан

„Почувствував како ми трне левата, па десната рака“: холивудски актер итно хоспитализиран

Холивудскиот актер Џејми Дорнан е итно хоспитализиран. Холивудскиот актер Џејми Дорнан (41) е хоспитализиран откако доживеал „симптоми слични на срцев удар“ додека бил на одмор …

„Почувствував како ми трне левата, па десната рака“: холивудски актер итно хоспитализиран Прочитај повеќе »

Ѕвездата од „50 нијанси во сиво“ Џејми Дорнан сака да биде новиот Џејмс Бонд, но се плаши како фановите ќе го прифатат

Џејми Дорнан глумецот познат по улогата во „50 нијанси во сиво“ рече дека сака да биде новиот Џејмс Бонд, но и дека се плаши од …

Ѕвездата од „50 нијанси во сиво“ Џејми Дорнан сака да биде новиот Џејмс Бонд, но се плаши како фановите ќе го прифатат Прочитај повеќе »

Scroll to Top