Џејмс Кан починал од срцев удар

Глумецот Џејмс Кан, познат по улогата на Сони Корлеоне во филмот „Кум“, починал од срцев удар. Во документот до кој стигнал TMZ, пошува дека тој умрел …

Џејмс Кан починал од срцев удар Прочитај повеќе »