Мајката на Бред Пит не ја поднесува Џоли

Мајката на Бред Пит, Џејн Пит, не ја поднесува неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли, пренесуваат светските медиуми. Таа ја обвинува глумицата бидејќи манипулирала со нејзиниот …

Мајката на Бред Пит не ја поднесува Џоли Прочитај повеќе »