По 27 години брак и 14 синови, конечно добиле ќерка

Брачна двојка од Мичиген, по 27 години брак и 14 синови, конечно добиле ќерка, пишуваат тамошните медиуми. Станува збор за Катери и Џејн Шванд, кој …

По 27 години брак и 14 синови, конечно добиле ќерка Прочитај повеќе »