(Фото) Џена Џејмисон еден месец по породувањето

Некогашната порнокралица Џена Џeјмисон на својот инстаграм-профил покажа како изгледала еден месец по породувањето и како изгледа сега, повеќе од година дена по раѓањето на …

(Фото) Џена Џејмисон еден месец по породувањето Прочитај повеќе »