Бритни Спирс тајно се омажила и развела од поранешното момче, тврдат фановите

Обожавателите на поп-пејачката кои стојат зад поткастот Toxic: The Britney Spears Story, тврдат дека Бритни Спирс тајно се венчала и развела од својот поранешен дечко …

Бритни Спирс тајно се омажила и развела од поранешното момче, тврдат фановите Прочитај повеќе »