Џек Спероу

Џони Деп повеќе не е пират, актерот во одело прошета на црвениот тепих

Светскиот актер Џони Деп се појави на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција. Модните критичари велат дека со својот изглед Деп ги воодушевил многумина …

Џони Деп повеќе не е пират, актерот во одело прошета на црвениот тепих Прочитај повеќе »

Scroll to Top