Џени Гарт

Кели и Дона претерале со ботоксот, актерките непрепознатливи за фановите

Заедничкото селфи на двете ѕвезди од популарната серија во деведесеттите „Беверли Хилс“, Џени Гарт и Тори Спелинг, предизвика голем број  непријатни коментари од нивните фановите. …

Кели и Дона претерале со ботоксот, актерките непрепознатливи за фановите Прочитај повеќе »

Кели ги замолкна сите кои ја осудија затоа што не се прости со Дилан

Актерката Џени Гарт, прочуената Кели од серијата „Беверли Хилс“ е единствената која што не се огласи на социјалните мрежи по повод смртта на Лук Пери, …

Кели ги замолкна сите кои ја осудија затоа што не се прости со Дилан Прочитај повеќе »

Scroll to Top