(Фото) Анџелина Џоли откри за нејзината лезбиска врска со јапонска глумица

Анџелина Џоли во деведесетите години била заљубена во нејзината колешка Џени Шимицу , а малку фалело и да се венчаат, открива глумицата. Џоли и Џени се запознале …

(Фото) Анџелина Џоли откри за нејзината лезбиска врска со јапонска глумица Прочитај повеќе »