Џенифер Анистон го натерала Бред Пит на деветмесечна апстиненција од секс

Холивудската актерка Џенифер Анистон го натерала нејзиниот поранешен партнер Бред Пит на деветмесечна апстиненција од секс, во времето додека беа заедно, пишуваат светските таблоиди. Двојката …

Џенифер Анистон го натерала Бред Пит на деветмесечна апстиненција од секс Прочитај повеќе »